Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

MARKA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

YARDIMBAĞLANTI KOŞULLARI HAKKINDA
Kesintisiz ve kaliteli bir canlı yayın deneyimi için bağlantı hızınız önemlidir. En iyi görüntü ve yayın kalitesi için minimum 7mbit/sec indirme hızına sahip olmanız tavsiye edilmektedir. Etkinlik öncesi www.testmy.net/download linkini tıklayarak indirme hızınızı kontrol edebilirsiniz. Modeminize daha yakın bir konuma geçerek veya modeminizi kapatıp tekrardan açarak bağlantı hızınızı arttırabilirsiniz.

CANLI YAYINLAR
Canlı yayınlardaki görüntü/ses kalitesi ve akışkanlığı hem katılan konuşmacıların internet bağlantı koşulları, hem de izleyicilerin bulunduğu ortamdaki internet bağlantı koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Canlı yayınlar esnasında oluşabilecek kesinti ve duraklamalarda lütfen internet tarayıcınızıdan sayfayı yenileyiniz.

VİDEO SES ÖZELLİKLERİ
Canlı yayınlar kullandığınız internet tarayıcısının güvenlik özelliklerine bağlı olarak sesi kısılmış olarak başlayabilmektedir. Bu durumda video oynatıcının üst bölümünde yer alan hoparlör ikonuna tıklayarak yayının sesini açabilirsiniz.

Simultane tercüme ile gerçekleşen sunumlarda, video oynatıcınızın altında yer alan TR/EN butonlarını kullanarak sunumları istediğiniz dilde izleyebilirsiniz.

VİDEO KALİTE ÖZELLİKLERİ
Yayın kalitesi servis sağlayıcınızın altyapısına ve bağlantı hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır. Canlı yayın kalitesini toplantı salonunda bulunan video oynatıcının sağ alt köşesinde yer alan “çark” ikonuna tıklayarak seçebilir, yayın kalitenizi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

SORU GÖNDERİMLERİ
Canlı yayınlar sırasında toplantı moderatörlerine sorularınızı iletmek için sayfanızın alt bölümünde yer alan “Soru Sor” butonunu kullanabilirsiniz.

OYLAMALAR
Canlı yayın sunumları, izleyicilerin oylayabileceği sorular içermektedir. Canlı yayında sorulan soruların cevaplarını oylamak için sayfanızın alt bölümünde yer alan “Oylama” butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan pencerede en altta yer alan “Chat as a guest” seçeneği ile giriş yaparak sohbet odasına giriş yapabilir ve sohbet penceresinin altında açılan oylamalara “Vote” seçeneği ile oy verebilirsiniz.